ellipse

IT Värbaja:
Kaasaegne värbamine +
Tehniline pädevus

Andke enda värbamiskarjäärile hoog sisse! Õppige 100 tundi ja säästke tulevikus üle 1000 töötunni!

Algus: 15. september

Formaat: online

KOOLITUSEST

Koolituse lõpuks teate, kuidas tarkvaratooteid luuakse, oskate eristada IT ametikohtade nüansse ning valdate enesekindlalt IT-terminoloogiat. Leiate sobivaid kandidaate ametikohtadele internetist, kasutades digilahendusi, värbamistarkvara, sihtotsingut ja tehisintellekti. Rakendate kandidaadikeskset ja andmepõhist lähenemist, et tagada parimad tulemused.

 • 100 akadeemilist tundi

  59 tundi auditoorset veebipõhilist õppet (sh 26 tundi praktilist tööd koolitaja ja mentoriga) ning 41 tundi iseseisvat tööd.

 • 18 õppemoodulit

  35 videotundi Kaasaegsest Värbamisest ja 47 videotundi Tehnilisest Pädevusest.

 • 9 praktikanädalat

  Aitame teil leida kandidaadi või töökoha. Harjutage oma vabade ametikohtadega.

 • 18 boonust

  17 suurepärast boonusvideotundi, mille võite võita, kui videod läbi vaatate ja hindamised läbite.

 • 11 reaalajas kohtumist esinejate ja IT-ekspertidega

  Iga kohtumine kestab 2 akadeemilist tundi, saate mentorilt tuge ja vastused enda küsimustele.

 • Rohkem kui 30 kasulikku faili ja juhendit

  IT-värbaja tööriistakast: IT-teadmistebaas, palju malle ja juhendeid, millega igapäevaselt töötada.

KELLELE ON KOOLITUS MÕELDUD?

Värbamishuvilised ja värsked värbajad, kes tahavad nullist selgeks IT värbamist õppida ja/või liikuda järgmisele kompetentsuse ja digipädevuse tasemele.

Personalispetsialistid, kes soovivad saada IT-ettevõttes väärtuslikumaks töötajaks ja omandada tulemuslikud värbamisoskused.

Kogenud värbajad, kes soovivad paremaid tulemusi, kasutada kaasaegseid meetodeid, töötada süstemaatiliselt, kiiremini ja tõhusamalt.

Spetsialistid, kes töötavad IT-äris, osalevad IT-personali palkamises ja soovivad mõista IT-terminoloogiat ning saada meeskonna usaldusväärseks partneriks.

Meeskonna juhid ja värbamisjuhid, kes soovivad IT-meeskonda pädevalt hallata, nendega ühist keelt kõnelda ning kandidaatide motivatsiooni ridade vahelt lugeda.

test

Õpiväljundid

 • Asjatundlikult kavandate sihtotsingu strateegiat ja julgelt juhite värbamisprotsessi, demonstreerides väljaarendatud digipädevust, kasutades värbamistarkvara ja digirakendusi ning tehisintellekti abi.

 • Leiate kandidaate andmebaasides ja sotsiaalmeedias, koostades Boolean Search ja Google X-Ray sourcing’ päringuid ning automatiseerides sihtotsingut otsingumootorite ja Chrome laienduste abil.

 • Mõtestate digitaalsete andmete halduse põhimõtteid vastavalt GDPR seadusele, et tagada kandidaatide isikuandmete konfidentsiaalsus ja vastavus andmekaitse nõuetele.

 • Seletate, kuidas oma töötulemuslikkust tõsta, analüüsides värbamisprotsessi andmeid ja jälgides värbamisprotsessi mõõdikuid.

 • Määratlete oma vastutust värbaja rollis ja rakendate kandidaadikeskse lähenemise põhimõtteid, et tagada kvaliteetne kandidaadikogemus.

 • Selgelt määrate tarkvaratoote tsükli ülesehitust ning analüüsite, millised rollid igas tarkvaratoote arendamise etapis olulised on.

 • Leiate iseseisvalt või tehisintellekti abil kergesti mõistetavaid IT terminoloogia selgitusi ja suudate sihipäraselt värbajana tulevikus oma tehnilisi pädevusi täiendada.

 • Eristate programmeerimiskeeli, raamistikke ja muid tehnoloogiaid ja töömeetodeid, seostate, milleks neid kasutatakse.

 • Arendate enesikindlalt vestlust IT- tiimiga ning asjatundlikult analüüsite nüanse projekti toote, tehnoloogiate, tiimi ülesehituse ja arendusprotsesside kohta.

 • Mõtestate oma rolli ja vastutust IT-värbajana.

MIDA TE MEIE KOOLITUSELT SAATE:

JuliaPhoto
Vajutage mängimiseks

MIDA TE MEIE KOOLITUSELT SAATE:

 • Tunnistus

  Tunnistus väljastatakse juhul, kui õppija on osalenud vähemalt 70% õppetundidest, teinud 70% praktilistest ülesannetest ja sooritanud edukalt lõputesti.

 • IT-teadmistebaas

  IT-teadmistebaasis on 17 tabelit ja IT sõnavara.

 • IT mõttekaardid

  Kasulikud mõttekaardid, mis annavad ülevaate IT rollidest ja suhetest IT maailmas.

 • Praktiline kogemus

  Koolituse käigus töötame ühiselt teie tööpakkumise kallal.

 • Ligipääs kogukonnale

  Grupivestlused ja ligipääs otseülekannetele IT professionaalidega.

 • Tugi tööotsingul

  81% kursusel osalejatest, kes otsivad tööd, saavad pakkumise kursuse jooksul või kohe pärast seda.

Meie õpilased töötavad siin

IT Talent Akadeemia tugengid töötavad Bondoras
IT Talent Akadeemia tugengid töötavad Eesti Energias
IT Talent Akadeemia tugengid töötavad LHVs
IT Talent Akadeemia tugengid töötavad Iglus
IT Talent Akadeemia tugengid töötavad Manpower'is
IT Talent Akadeemia tugengid töötavad Bondoras
IT Talent Akadeemia tugengid töötavad Eesti Energias
IT Talent Akadeemia tugengid töötavad LHVs
IT Talent Akadeemia tugengid töötavad Iglus
IT Talent Akadeemia tugengid töötavad Manpower'is

MEIE ÕPILASTE TULEMUSED

Irina Ranneva - IT Talent tudengite tulemused
Irina Ranneva

Inglise keele õpetaja

 • Inglise keele õpetajast

  Irina töötas inglise keele õpetajana ja sai COVID-19 ajal tugeva läbipõlemise.

 • IT värbajaks

  Ta sai kursuse võitjate hulka ja võitis tasuta õppimise järgmisel tasemel. Ira ületas kõik oma hirmud ja töötab enesekindlalt IT-värbamises.

Review

Julia Jolkin, Alina Kutlugalina ja Ekaterina Krivich juhendasid mind õrnalt nullist kangelaseks. Ootan juba järgmist kursust koos teiega!

Maris Otteson - IT Talent Akadeemia värbamiskursuse tulemused
Maris Otteson

Junior IT- recruiter

 • Algajatest värbajatest

  Alustades tööd IT värbajana, tundis Maris vajadust arendada oma sihtotsingu- ja tehnilisi oskusi ning saada enesekindlaks spetsialistiks.

 • IT HR partneriks

  Poole aastaga kasvas Maris juuniorist partneriks ja inspireeris kogu oma meeskonda, sealhulgas ettevõtte CTO-d.

Review

Olen osalenud kõigis #ittalent kursustel. Näen, kuidas olen kasvanud ja kui palju on mu suhtumine väljakutsetesse muutunud. See on olnud imeline teekond, ja olen väga tänulik kõigile õpetajatele, mitte ainult teoreetilise osa eest, vaid ka isikliku kogemuse eest, mida nad jagasid.

Amanda Muceniece-Krūmiņa - IT Talent Akadeemia online värbamiskoolituse tudengi tulemused
Amanda Muceniece-Krūmiņa

Värbaja

 • Värbajast

  Amanda töötas kiiresti kasvavas ettevõttes, kus tema enda jaoks oli haruldane võimalus sama kiirele karjääriredelile tõusta.

 • Ülemaailmseks talentide värbamise juhiks

  Amanda on läbinud kõik meie koolitusetapid ja juhib värbajate meeskonda mitmest erinevast riigist.

Review

Happy to announce that today I graduated from the Modern Recruitment course. Thanks to our talented teachers Julia Jolkin, Alina Kutlugalina and Jelena Laudver. It was an amazing experience not only to learn the newest trends in recruitment but also to get to know such amazing study mates - recruitment professionals.

Olga Uusma - tudengi tulemused veebipõhises IT Talent Akadeemias
Olga Uusmaa

Stjuuardess

 • Stjuuardessist

  Olga oli stjuuardess, abiellus piloodiga ja sai kaks imelist poega. Ta liitus kursusega novembris 2021. aastal Euroopa fondi toel.

 • IT värbamisspetsialistiks

  Pärast kursuse esimest osa sai Olga oma esimese värbamistöö agentuuris. Ta tegeleb erinevate ametikohtade täitmisega: alates farmaatsiatöödest kuni IT-rollideni. Ta võitis teise kursuse ja liitus tehnilise kompetentsi grupiga jaanuaris 2022.

Review

See oli lihtsalt hämmastav! Julia Jolkin ja Ekaterina Krivich'i abiga avanes minu jaoks täiesti uus IT-maailm. Agile, Big Data, DevOps, Deploy, Legacy, VanillaJS, Github, SDLC, Scrum, Ruby on Rails, API, noSQL, Stand-up... minu maailm ei ole kunagi enam sama.

Kaidi Räsu
Kaidi Räsu

Lapsehoolduspuhkusel

 • 5-aastasest emaduspuhkusest

  Pärast viieaastast emaduspuhkust Kaidi otsustas alustada uut karjääri ja valis IT-värbamise. Kuna tal puudusid kogemused, oli ta oma võimetes üsna kahtlev.

 • uuele karjäärile IT-värbajana

  Koolitus IT Talent akadeemias aitas Kaidil endasse uskuda ja tutvustas talle selle ameti eeliseid - paindlikud tööajad ja kaugtöö võimalus. Kaidi lõpetas kolm kursust ja alustas tööd IT-värbajana.

Review

5 aastat pühendasin oma elu oma laste eest hoolitsemisele, olin eemal mitte ainult personalitööst, vaid ka kontorielust üldiselt. Minu asjaolud ei olnud kaugeltki ideaalsed. Kuid ma ei andnud alla. Ja mul õnnestus, sest tundsin, et õpetajad nägid minus potentsiaali. On hämmastav, kui kaugele saab jõuda, kui sinusse usutakse.

Polina Shalova
Polina Shalova

Vabakutseline turundusjuht

 • Uustulnukast

  Polina, alustav spetsialist, otsis võimalust teha karjääri värbamise valdkonnas, kuid tal puudusid kogemused ja teadmised.

 • Inspireerivaks värbajaks

  IT Talent Akadeemia kursuste kaudu sai Polina inspireerivaks värbajaks ja liitus Apolloga.

Review

Mul on tõesti meeldinud, et koolituse käigus ei saanud ma mitte ainult praktilisi teadmisi, et luua ja hallata kandidaatide hulka kümneid kordi kiiremini, vaid ma arendasin ka strateegilist mõtteviisi.

Alesja Solonevits
Alesja Solonevits

Lapsehooldusepuhkusel

 • Täistööajaga emast

  Alesjal ei olnud piisavalt teadmisi ja kogemusi, et töötada värbajana. Ta otsustas omandada vajalikud oskused IT Talent Akadeemia kursustel.

 • Värbajaks 5 kuuga

  Koolitus aitas Alesjal end värbajana tõestada, kuigi tal oli selles valdkonnas vähe kogemusi. Selle tulemusena sai ta tööle värbajana DPD-s.

Review

See on olnud keeruline, huvitav, silmi avav ja meeliülendav kursus ning ma olen enda üle väga uhke, et olen selle lõpuni jõudnud. Täistööajaga lapsevanemana tegutsemise, tööotsimise, intervjuude ja testide, äriküsimuste lahendamise ja õppimise vahel žongleerimine ei ole lihtne. Aga see oli seda väärt ja ma sain selle läbi!

Mariyam Ydyrys
Mariyam Ydyrys

Кarjäärinõustaja

 • Karjäärinõustajast

  Mariyam, karjäärinõustaja Kasahstanist, kolis Eestisse ja otsustas teha karjääri IT-värbajana, kuigi tal puudusid eelnevad kogemused ja teadmised antud valdkonnas.

 • Tehniliseks sihtotsijaks

  Kolm IT Talent Academy sertifikaati järjest, sai Mariyam tööd Wise'i tehnilise sihtotsija ametikohale, avaldades intervjueerijatele muljet oma teadmistega värbamise automatiseerimise alal.

Review

Tänud IT Talent Estonia säravatele spetsialistidele, eriti Julia Jolkinile 👠👠 ja Alina Kutlugalinale. Minu elu kreedo on õppida parimatelt ja nemad on kindlasti parimad tehnilise värbamise alal.

Valeria Tsumakova
Valeria Tsumakova

Töötu

 • Töötult

  Valeria kaotas töö ja tundis end ebakindlalt oma tuleviku suhtes.

 • Personalipartneriks

  Valeria hakkas õppima IT-värbamist ning kuu aja jooksul leidis ta uue töökoha DomeStacki personalipartnerina. Koolitus aitas tal oma oskusi kinnistada ja uues ametis enesekindlust saavutada.

Review

2 kuud kursust selja taga ja mu elu on juba 180 kraadi muutunud. Fantastiline tulemus!

Kedi Le Brocque
Kedi Le Brocque

Personalijuht

 • Emaduspuhkusest

  Kedi soovis omandada rahvusvaheliselt ülekantavaid kutseoskusi ja saada uue karjäärisuuna.

 • Talent Acquisition Partneriks

  Kedi on edukalt lõpetanud IT Talent Akadeemia, mille tulemusena sai ta oma unistuste töökoha Genius Sports'i talendipartnerina.

Review

Kui otsite oma silmaringi laiendamist ja oma professionaalsete võimete suurendamist, siis soovitan seda uskumatut kursust väga.

KUIDAS SAADA IT-VÄRBAJAKS
3 KUU JOOKSUL

test

Kujutage end ette IT-värbajana ja saage samm-sammuline juhend karjääri alustamiseks nullist, teisest erialast üleminekuks või oma karjääri kiirendamiseks.

Oleme juba aidanud sadadel professionaalidel saavutada edu IT-värbajatena.

Nüüd on TEIE kord luua oma unistuste karjäär!

Registreerudes annate nõusoleku saada meie kasulikku uudiskirja

webinar

Meie koolitajad

 • Julia Jolkin

  Julia Jolkin

  IT tippvärbaja, IT Talent ja IT Talent Academy asutaja, Mentor

 • Ekaterina Krivich

  Ekaterina Krivich

  Juhtiv tarkvarainsener, mentor

KOOLITUSE PROGRAMM

Laadi programm alla
 • Osa 1. Moodul 1. Värbamise pädevused ja põhialused

  Õppekavarühm:
  0413 Juhtimise ja halduse õppekavarühm.

  0688 Informatsiooni- ja kommunikatsioonitehnoloogia interdistsiplinaarne õppekavarühm.

  Teemad:

  • Värbaja elukutse müüdid ja reaalsus.

  • Millised pädevused ja värbamiskompetentsid peaks olema edukal ja produktiivsel värbajal?

  • Mis vahe on sihtotsingu ja headhuntingu vahel?

  • Millised on värbamise valdkonna rollid? Värbaja karjäär.

  • Tulemusliku värbamisprotsessi tsükkel. Millised on süstemaatilise värbamise etapid ja põhimõisted?

  • Kuidas luua tõhus koostöö ettevõtte ja agentuuri vahel.

  • Kuidas salvestada kandidaadi isikuandmeid kooskõlas isikuandmete kaitse üldmäärusega.

  • Kuidas valida sobiv värbamistarkvara, et tagada sujuv ja tulemuslik värbamisprotsess.

  Mooduli õpiväljundid:

  • Kaovad kõik kahtlused ja küsimused värbaja ameti kohta.

  • Märgite üles, mis pädevused ja oskused teil juba olemas on ja mida peate õppima.

  • Mõistate, mis värbamisosakonna roll teile kõige paremini sobib.

  • Koostate karjääri arengu tegevuskava.

  • Tunnete süstemaatilise värbamise põhimõtteid ja oskate neid rakendada.

  • Mõistate isikuandmete kaitse üldmääruse alusel isikuandmete säilitamise ja värbamise korraldamiseks vajaliku kandidaadihalduse platvormi valimise nüansse.

  Materjalid:

  • Sammsammuline juhend nullist edu saavutamiseni. Eduka värbaja karjääriteekond.

  Boonus:

  • TEE NII õppetund. Kuidas enda LinkedIni kontot viimistleda.

 • Osa 1. Moodul 2. Ettevalmistused otsimiseks. Intake meeting & talentide kaardistamine

  Teemad:

  • Kuidas otsimiseks ettevalmistusi teha.

  • Kuidas värbamisjuhiga tõhusat intake meeting’ut pidada ja ametiprofiili koostada?

  • Talentide kaardistamine: kuidas saada 20% pingutusega 80% tulemustest.

  • Kuidas sourcing’uks ettevalmistusi teha.

  • Kuidas luua värbamisstrateegia, valida värbamiskanalid ja koostada sammsammuline sihtotsinguplaan.

  • Tõhusad värbamisemeetodid.

  • Milliseid pluginaid ja kasulikke tööriistu Chrome’i installida.

  • Tasuline LinkedIni konto. Millised on LinkedIn Premiumi, Recruiter Lite’i, Sales Navigatori erinevused?

  Mooduli õpiväljundid:

  • Oskate pidada dialoogi värbamisjuhiga ja koostada rolli jaoks üksikasjaliku töökirjelduse, mis tagab otsingu õnnestumise.

  • Oskate analüüsida kandidaatide turgu ja pädevalt talente kaardistada.

  • Teate, kuidas koostada sammsammuline kava sihipäraseks spetsialisti otsimiseks.

  • Teete sourcing’ uks ettevalmistusi.

  • Kohandate Google’i ja veebilehitseja seadeid.

  • Õpite, kuidas Chrome’i tasuta laienduste abil produktiivsemalt töötada.

  Materjalid:

  • Seotud lisamaterjalid ja artiklid.

  • IT Talendi intake meeting questions.

  • Intake meeting checklist.

  • IT Talendi sammsammuline otsinguplaan.

  • Glen Cathey kandidaatide sourcing’u lehter ja väljundikalkulaator.

  Boonus:

  • PROFI õppetund. Kuidas luua värbamisagentuuriga produktiivne koostöösuhe.

 • Osa 1. Moodul 3. Boolean search. Sourcing Linkedinis

  Teemad:

  • Kuidas tõhusalt LinkedInis märksõnade abil otsinguid teha. Boolean operators LinkedInis.

  • Millised lisafunktsioone saab LinkedInis otsingu täpsustamiseks kasutada.

  • Kuidas veelgi tõhusamalt LinkedInis kandidaatide otsinguid teha.

  • Kuidas LinkedIni piirangutest mööda pääseda, et veelgi sobilikumaid kandidaate leida.

  • Kuidas Linkedinis lihtsalt ja kergelt veel keerukamaid Boolean operators kombinatsioone üles ehitada.

  • Kuidas oma meililist LinkedIni kontaktideks muuta.

  • Millised Chrome’i pluginad ja kasulikud tööriistad aitavad LinkedInis töötada.

  • Kuidas kiirelt kandidaadi kohta lisateavet leida ja tema kontaktandmed saada.

  • Millised on kandidaatide otsimise ja otsingu automatiseerimise võimalused töökuulutuste saitidel.

  Mooduli õpiväljundid:

  • Oskate kasutada põhilisi Boolean search operaatoreid.

  • Oskate otsida LinkedInis mis tahes profiiliga kandidaati.

  • Oskate leida Boolean search operaatori abil kõige sobilikumad kandidaadid.

  • Võtate kandidaatide andmebaasi otsingust viimast.

  • Oskate kasutada LinkedIn otsingu lisavalikuid ja filtreid, et sõeluda välja sobimatud profiilid ja otsingule vähem aega kulutada.

  • Oskate Boolean search operaatoreid tõhusamalt kasutada ja LinkedIni piiranguid vältida, et leida sobilikumaid kandidaate.

  • Kasutate kasulikke tööriistu, Chrome’i pluginaid, mis võimaldavad teil tõhusamalt töötada ning otsingufaasile vähem aega ja energiat kulutada.

  • Oskate kiiremini oma LinkedIni kontaktivõrgustikku kasvatada.

  • Muutute kiiremaks ja parandate enda „nutikaid“ otsinguoskuseid automatiseerimise abil.

  Materjalid:

  • Seotud lisamaterjalid, artiklid ja videod.

  • Irina Shamaeva LinkedIni täppisotsingu stringide generaator „Boolean Limit Workaround Search Builder“.

  Boonus:

  • TEE NII õppetund. Kuidas vältida LinkedIni piiranguid ja neist mööda hiilida.

 • Osa 1. Moodul 4. Sourcing Google’is. Google X-Ray

  Teemad:

  • Kuidas otsida kandidaate Google’i kaudu Google X-ray operaatorite abil.

  • Kuidas leida Linkedinist veelgi rohkem kandidaatide profiile Google X-ray operaatorite abil.

  • Milliseid alternatiivseid kanaleid peale Linkedini veel kandidaatide otsimisel *sourcing’*uks kasutatakse?

  • Kuidas aitavad Google X-ray operaatorid Internetis CVsid ja portfoolioid leida.

  • Kuidas automatiseerida sourcing’u päringuid automaatsete päringute generaatorite abil.

  • Milliseid tasuta platvorme ja pluginaid kasutatakse kiireks ja tõhusaks sourcing’uks?

  • Kuidas leida Internetist kandidaatide kontaktandmeid.

  Mooduli õpiväljundid:

  • Leiate Linkedinist veelgi rohkem kandidaatide profiile Google X-ray operaatorite abil.

  • Leiate väljastpoolt LinkedIni Google X-ray operaatorite abil veel rohkem kandidaate.

  • Õpite selgeks mitmeid loomingulisi lähenemisi otsingule ja avastate ressursse, mis on saadaval piiratud arvu värbajate jaoks.

  • Oskate automatiseerida *sourcing’*u päringuid generaatorite abil.

  • Oskate leida kandidaatide kontaktandmeid ja nendega otse ühendust võtta.

  Materjalid:

  • Seotud lisamaterjalid, artiklid ja videod

  • Päringute generaatorid Linkedini, Githubi, Dribble’i, Xingi, Twitteri jaoks.

  Boonus:

  • Sourcing’u mallide kogu.

 • Osa 1. Moodule 5. Töökuulutus sotsiaalmeedias. Kandidaatide kaasamine värbamisprotsessi

  Teemad:

  • Millal on kõige parem aeg töökuulutus üles panna ja millistesse kanalitesse, et talente meelitada?

  • Millised värbamiskanalid on kõige paremad kandidaatidega ühendust võtmiseks?

  • Atraktiivse töökuulutuse koostamine.

  • Kuidas kandidaatidele kirjutada, et nad kindlasti vastataks.

  • Kuidas planeerida jätkuprotsessi.

  • Kuidas planeerida jätkuprotsessi ehk follow-up kirju kirjutada.

  • Kuidas e-kirjade tõhusust jälgida ning nende avamise ja neile vastamise määrasid mõõta ja analüüsida.

  Mooduli õpiväljundid:

  • Kirjutate kirju, millele kandidaadid alati vastavad.

  • Säästate aega mallide ja kaasaegsete e-posti tööriistade abil.

  • Oskate kasutada kandidaatidega tõhusaks suhtlemiseks kaasaegseid veebitööriistu.

  • Õpite tööd automatiseerima ja selle tõhusust jälgima.

  • Kulutate vähem aega e-kirjade saatmisele ja olete kandidaatidega kontakti võtmisel efektiivsem.

  Materjalid:

  • Seotud lisamaterjalid, artiklid ja videod.

  • Videoõpetused, mis näitavad, kuidas automatiseerimist kasutada ja automatiseeritud e-kirjade jada luua.

  • IT Talendi sammsammuline otsinguplaan.

  • Töökirjelduse küsimuste kontrollnimekiri.

  Boonus:

  • PROFI õppetund. Kuidas kasutada e-posti nagu PROFF.

 • Osa 1. Moodul 6. Intervjuude pidamine ja kandidaatide valimine

  Teemad:

  • Kuidas korraldada eelsõelumise intervjuusid, et sobilikes kandidaatides huvi tekitada ja ebasobivad välja sõeluda.

  • Millised on intervjuude tüübid ja kuidas õige välja valida.

  • Kandidaatide hindamine ja eelvalik. Kuidas hinnata mõõdetavaid ja pehmeid oskuseid.

  • Milliseid kriteeriume kasutatakse kandidaatide valimiseks ja kandidaadi hindamislehe (scorecard) koostamiseks.

  • Kus ja kuidas intervjuud korraldada. Parimad digitaalsed lahendused ja tehnilised nipid eduka veebiintervjuu pidamiseks.

  Mooduli õpiväljundid:

  • Oskate kasutada erinevaid lahendusi veebi- ja silmast silma intervjuude pidamiseks.

  • Oskate valida õiged intervjuumeetodid, mis on teie ametikoha jaoks sobilikud.

  • Oskate kandidaatide hindamise ja valimise protsessi süstematiseerida. Leiate meeskonnaga ühisosa.

  • Oskate koostada hindamislehe ja süstematiseerida kandidaatide ametikohale sobivuse hinnanguid.

  Materjalid:

  • Seotud lisamaterjalid, artiklid ja videod.

  • Hinnangulehe mall.

  • Eelsõelumise küsimuste mall.

  Boonus:

  • PROFI õppetund. Kuidas muuta värbamisprotsessi väledaks.

 • Osa 1. Moodul 7. Protsessi viimane etapp. Kandidaatide valimine ja palkamine

  Teemad:

  • Kuidas kasutada valimisel psühholoogilisi teste. Populaarsed testimismeetodid.

  • Kuidas anda kandidaatidele kvaliteetset tagasisidet ja viisakalt ära öelda.

  • Kuidas kandidaatidega suhe üles ehitada ja seda hoida, ka pärast äraütlemist.

  • Kandidaadikogemus: miks ja kuidas mõõta kandidaadi muljeid valiku protsessist.

  • Kuidas tagada, et kandidaadile jääb valimisprotsessi jooksul hea mulje, hoolimata konkursi tulemusest.

  • Kuidas motiveerida kandidaati ja mõjutada teda tööpakkumist vastu võtma.

  • Kuidas tegeleda äraütlemiste ja konkureerivate pakkumistega.

  • Kuidas inspireerida kandidaati kolima ja aidata tal hirmudest üle saada.

  Mooduli õpiväljundid:

  • Mõistate kandidaadi soovituste tähtsust ja õpite, kuidas neid õigesti kontrollida.

  • Oskate värbamiseesmärke saavutada.

  • Õpite tegelema vastuväidetega ja saama positiivset vastust.

  • Oskate säilitada kandidaadiga head suhted isegi pärast äraütlemist.

  • Oskate jätta kandidaadile ettevõttest meeldiva mulje ja näidata seda positiivses valguses, isegi kui kandidaat töökohale ei kandideerinud.

  • Oskate analüüsida kandidaadi muljeid protsessist ja tuvastada värbamisprotsessi nõrkusi.

  Materjalid:

  • Seotud lisamaterjalid, artiklid ja videod.

  Boonus:

  • PROFI õppetund. Kuidas enda LinkedIni võrgustikku metsikult kasvatada.

 • Osa 1. Moodul 8. Onboarding. Värbamistsükli lõpule viimine. Värbamistulemuste analüüs

  Teemad:

  • Kuidas värbamistsükkel lõpule viia.

  • Kuidas protsessi ja tulemusi hinnata.

  • Kuidas otsingutulemused tuleviku tarbeks salvestada.

  • Miks on sisseelamine oluline ja mida see mõjutab?

  • Uute töötajate sisseelamisprogramm.

  • Kuidas aidata uuel töötajal edukalt sisse elada.

  Mooduli õpiväljundid:

  • Oskate koostada tõhusa sisseelamiskava.

  • Oskate koguda andmeid ja analüüsida värbamisstatistikat.

  • Teate, kuidas protsessi tulemusi õigesti säilitada, nii et saaksite uuesti teiste pakkumistega kandidaatide poole pöörduda.

  • Oskate oma töös salvestatud materjalide abil palju kordi sama rada käia.

  • Teate, kuidas personalimeeskonna tööd tõhusamaks muuta.

  Materjalid:

  • Seotud lisamaterjalid, artiklid ja videod.

  • Lisamaterjali soovitused: blogid, videod, artiklid ja raamatud.

  Boonus:

  • Kuidas kasutada värbamises AI assistenti?

 • Osa 2. Moodul 1. Tarkvara arendustsükli esimene etapp – planeerimine. Kuidas palgata analüütikuid?

  Õppekavarühm:  068 Informatsiooni- ja kommunikatsioonitehnoloogia interdistsiplinaarne õppekavarühm.

  Teemad:

  • Tehniline pädevus. Mida peate teadma ja miks?

  • Milles peab ettevõtte personalitöötaja või IT-värbaja kindlasti pädev olema?

  • Kuidas tarkvaratooteid luuakse ja arendatakse?

  • Kuidas tarkvara arendustsüklit üles ehitatakse ja millised rollid on igasse etappi kaasatud?

  • Mis toimub esimeses, planeerimise etapis?

  • Kuidas palgata analüütikuid?

  Mooduli õpiväljundid:

  • Õpite otsima IT-terminoloogia vasteid ja iseseisvalt vastuseid leidma.

  • Õpite tundma, kuidas tooteid luuakse ja tehakse.

  • Teate, milline on tootearenduse etappide ja igasse etappi kaasatud IT-rollide loogiline seos.

  • Mõistate, millises turusegmendis teie ettevõte paikneb, mis on selle tüüp ja millises arendusjärgus on teie ettevõtte toode.

  • Õpite eristama termineid nagu tootearenduskava, B2B, B2C, skaleerimine, idufirma, teostatavusuuring jne.

  • Oskate eristada äriteabe analüütikut ja ärianalüütikut.

  Materjalid:

  • Tunni lisalugemise ja -videomaterjal.

  • IT-teadmistebaas: Tarkvara arendustsükkel

  • Tarkvara arendustsükli mõttekaart

  • Toodete ja ettevõtete tüüpide mõttekaart

  • IT-ametikoha värbamistellimuse kontrollnimekiri

  • Töökirjelduse mall

  • IT-terminite otsimise kanalid

  • GlossaryTech Chrome'i plugin, muud kasulikud pluginad.

  Boonus:

  • PROFI õppetund. Kuidas IT-spetsialistid teavet otsivad.

 • Osa 2. Moodul 2. Tarkvara arendustsükli teine etapp – disain ja arhitektuur. Kuidas palgata disainereid, arhitekte ja tootespetsialiste?

  Teemad:

  • Mis on tootearenduse etapid alates prototüübist kuni väljalaskeni?

  • Millised rollid on tootearenduse juhtimise valdkonnas? Mis on projektijuhi, tooteomaniku ja tootejuhi vahe?

  • Kuidas luuakse tootedisain? UX, UI ja graafilise disaini erinevused.

  • Mis on arhitektuuriga seotud rollide nüansid?

  Mooduli õpiväljundid:

  • Oskate lihtsasti eristada ja analüüsida UX, UI, tootedisaineri ja graafilise disaineri ametikohtade ja profiilide nüansse.

  • Oskate lihtsasti vahet teha tooteomaniku ja tootejuhi ametikohtadel ja profiilidel ning küsida neilt intervjuul õigeid küsimusi.

  • Mõistate arhitektitüüpide erinevusi.

  • Mõistate termineid nagu minimaalne töötav toode (minimum viable product, MVP), sõrestik (wireframe), paigutus (layout), makett (mockup), väljalaskmine (launch).

  Materjalid:

  • Lisaartiklid ja videod teema kohta.

  • IT-teadmistebaas: Disainerid, arhitektid, testijad (kvaliteedikontroll).

  • IT-teadmistebaas: Juhid.

  • Diagramm: Tootejuht vs tooteomanik vs ärianalüütik

  Boonus:

  • PROFI õppetund. Kuidas leida disainereid.

 • Osa 2. Moodul 3. Meeskonnatöö ja protsessid. Kuidas nad seda teevad? Tippjuhtide rollid IT-ettevõtetes

  Teemad:

  • Järgmiste metodoloogiate erinevused: Waterfall ja Agile.

  • Millised on Scrumi ja Kanbani erinevused?

  • Mis on Scrumi „rituaalid“?

  • Tööriistad, mida tehniline meeskond koostööks kasutab: JIRA, Confluence, Trello.

  • Meeskondade tüübid funktsioonide põhjal.

  • Monoliitse ja mikroteenuste arhitektuuri erinevused.

  • Kuidas eristada juhtrollide nüansse: arenduse asepresident, arendusjuht, tehnoloogiajuht (CTO), meeskonnajuht.

  Mooduli õpiväljundid:

  • Mõistate, kuidas on meeskond üles ehitatud.

  • Saate aru, millist metodoloogiat teie meeskond enda töös kasutab.

  • Saate aru, milliseid Scrumi „rituaale“ teie meeskond kasutab.

  • Saate teada, kui väle (Agile) teie meeskond on.

  • Mõistate termineid nagu sprint, väljalase (release), kiirkoosolek (stand up), probleem (ticket), logi (backlog), retrospektiiv.

  • Oskate analüüsida IT-ettevõtte vabu juhtivaid ametikohti ja nende täitmiseks esitatud CV-sid.

  Materjalid:

  • Lisaartiklid ja videod teema kohta.

  • IT-teadmistebaas: juhid.

  • IT-teadmistebaas: juhtrollid.

  • IT Talendi värbamise planeerimiskoosoleku (intake meeting) küsimused

  • Tarkvaraarenduse metodoloogiate mõttekaart

  • Scrumi protsesside mõttekaart

  Boonus:

  • PROFI õppetund. Kuidas kasutada AI assistenti tehnilise pädevuse saamiseks?

 • Osa 2. Moodul 4. Tarkvara arendustsükli kolmas etapp – programm. Kuidas palgata front end arendajaid?

  Teemad:

  • Fullstack, front end ja back end arendajate erinevused.

  • Milliseid peamisi tehnoloogiaid front end arendajad oma töös kasutavad?

  • Mis on raamistikud ja milleks neid vaja läheb?

  • Millised Javascripti raamistikud on kõige populaarsemad: React, VueJS, Angular?

  • Kuidas kasutatakse HTML-i ja CSS-i?

  • Mis on kohanduv (adaptive) ja reageeriv (responsive) disain?

  • Kuidas disainerid ja front end arendajad koostööd teevad?

  • Mis on React ja React Native raamistike erinevus?

  • Back end'is Javascripti programmeerimiskeele kasutamine. NodeJS ja Typescript.

  Mooduli õpiväljundid:

  • Mõistate, mis on front end, back end ja fullstack'i erinevus.

  • Teate, millised raamistikke leidub ja miks neid arenduses kasutatakse.

  • Õpite tundma front end rollide nüansse ja mõistate arendajate terminoloogiat.

  • Mõistate front end ametikohtade ja profiilide peensusi ja front end raamistike erinevusi.

  • Saate teada, kuidas Javascripti programmeerimiskeelt kasutatakse nii front end kui back end arenduses.

  • Oskate esitada intervjuu jooksul õigeid täpsustavaid küsimusi.

  • Mõistate termineid nagu fullstack, reageeriv (responsive), kohanduv (adaptive), mobiilse vaate prioriseerimine (mobile-first paradigm).

  Materjalid:

  • Front end tehnoloogiate mõttekaart

  • Lisaartiklid ja videod teema kohta.

  • IT-teadmistebaas: Arendajad.

  Boonus:

  • PROFI õppetund. Kõik, mida peate teadma GitHubi kohta.

 • Osa 2. Moodul 5. Back end I osa. Kuidas palgata back end arendajaid ja andmebaasispetsialiste?

  Teemad:

  • Miks peab tundma projekti tehnoloogiapinu?

  • Mis on back end arenduse tähtsad terminid?

  • Kuidas front end, back end ja andmebaasid koos töötavad?

  • Millised on objektorienteeritud ja funktsionaalsete programmeerimiskeelte erinevused?

  • Millised programmeerimiskeelte vahelised seosed võimaldavad kiiresti ühe keele pealt teisele ümber lülituda?

  • Back end'is Javascripti programmeerimiskeele kasutamine. Javascript (+Typescript).

  • Millised on populaarsed objektorienteeritud programmeerimiskeeled (OOP)? Räägime Javast, C#-st, Rubyst, Gost (GoLang), РHР-st, Pythonist.

  • Millistes projektides kasutatakse funktsionaalseid programmeerimiskeeli (FP) nagu Elixir, Scala.

  • Millised on back end'is populaarsed raamistikud: Spring, Rails, Django, .NET?

  • Milliseid andmebaase kasutatakse ja millised on andmebaasispetsialisti ametikohtade eripärad?

  Mooduli õpiväljundid:

  • Mõistate, kuidas programmeerijad töötavad ja miks neid ei tohi tööprotsessi juures segada.

  • Oskate back end arenduses kasutatavate programmeerimiskeelte, raamistike ja muude tehnoloogiate vahel vahet teha.

  • Mõistate, millistes projektides kasutatakse eespool nimetatud programmeerimiskeeli.

  • Saate aru, kuidas programmeerijad suudavad kiirelt ühelt programmeerimiskeelelt teisele ümber lülituda.

  • Oskate eristada relatsioonilisi ja mitterelatsioonilisi andmebaase.

  • Oskate eristada andmebaasi haldurit andmebaasi insenerist.

  • Mõistate termineid nagu andmete laadimise protsess (ETL, extract, transform, load), rakendusliides (AРI, application programming interface), Github, objektorienteeritud programmeerimiskeel (OOР), koodi ülevaatus (code review).

  • Oskate enesekindlalt kandidaatidelt õigeid küsimusi küsida ja neile vastata.

  Materjalid:

  • Lisaartiklid ja videod teema kohta.

  • Arenduse mõttekaart

  • IT-teadmistebaas: Arendajad.

  • IT-teadmistebaas: Andmebaas.

  • Töökirjelduse küsimused.

  Boonus:

  • PROFI õppetund. Kuidas GitHubist kandidaate leida.

 • Osa 2. Moodule 6. Back end II osa. Tarkvara arendustsükli neljas etapp – testimine. Kuidas palgata back end, mobiili-, embedded arendajaid ja QA spetsialiste?

  Teemad:

  • Milleks kasutatakse C/C++ programmeerimiskeelt ja mis on sardtarkvara arendamine?

  • Milliseid tehnoloogiaid kasutatakse mobiiliarenduses?

  • Millised on platvormist sõltuvate ja sõltumatute rakenduste erinevused?

  • Mobiiliarenduse tehnoloogiad: Android, Kotlin, iOS (Swift, Objective-C), React Native, Flutter.

  • Milliseid mobiiliarendajaid olemas on?

  • Testimine: mis? miks? kuidas?

  • Kvaliteedikontrolli rollid: käsitsi testimine, automaatne testimine, SDET.

  Mooduli õpiväljundid:

  • Õpite tundma mobiiliarenduse rollide nüansse.

  • Mõistate testimisega seotud ametikohtade nüansse.

  • Tunnete termineid, mida töökirjeldustes sagedasti kasutatakse, näiteks suur koormus (highload), skaleeritavus (scalability), haavatavus (vulnerability), puhas kood (clean code).

  • Räägite arendusmeeskonnaga ühist keelt.

  • Oskate profiili vaadates selgelt määratleda, kui kogenud on programmeerija.

  • Oskate enesekindlalt arendusvaldkonna töökirjeldustes orienteeruda.

  Materjalid:

  • Lisaartiklid ja videod teema kohta.

  • Arenduse mõttekaart

  • Mõttekaart

  • IT-teadmistebaas: Arendajad.

  • IT-teadmistebaas: Testimine.

  Boonus:

  • PROFI õppetund. Kuidas otsida GitHubist leitud kandidaatide kontakte?

 • Osa 2. Moodul 7. Tarkvara arendustsükli viies etapp – juurutamine. Kuidas palgata DevOps, SRE ja infrastruktuuri insenere?

  Teemad:

  • Milline on tarkvara arendustsükli juurutamise etapi sisu?

  • Millised rollid on juurutamise etappi kaasatud?

  • Koodi juurutamine, konteinerid ja rakenduse konteinerite orkestreering.

  • Mis on Docker, Kubernetes?

  • Mida teevad DevOpsid?

  • Millised on DevOpsi ja SRE inseneri erinevused?

  Mooduli õpiväljundid:

  • Õpite eristama juurutamist ja väljalaskmist.

  • Mõistate, mis on konteinerite ja orkestreeringu erinevus.

  • Mõistate, mis on SRE, DevOpsi ja infrastruktuuri inseneri erinevus.

  Materjalid:

  • Lisaartiklid ja videod teema kohta.

  • IT-teadmistebaas: Juurutamine.

  • Mõttekaart DevOps.

  Boonus:

  • PROFI õppetund. Kuidas IT-kandidaatidega ühendust võtta

 • Osa 2. Moodul 8. Tarkvara arendustsükli kuues etapp – hooldus. Kuidas palgata hooldus-, tugi- ja turbespetsialiste?

  Teemad:

  • Mis on tarkvara arendustsükli hoolduse etapi sisu?

  • Millised rollid on hoolduse etappi kaasatud?

  • Millised on süsteemi ja võrgu erinevused?

  • Millised on süsteemiinseneri ja süsteemihalduri erinevused?

  • Tugispetsialistid. 1., 2. ja 3. taseme toe erinevused.

  • Miks peaks ettevõte palkama turbespetsialisti?

  • Millised on turbega seotud rollid? Turbespetsialistid.

  Mooduli õpiväljundid:

  • Teate, mis on tarkvara arendustsükli hoolduse etapp ja mis rollid on sellesse kaasatud.

  • Õpite eristama süsteemi- ja võrguinsenere ning -haldureid.

  • Tunnete toe tasemeid ning mõistate 1., 2. ja 3. taseme tugispetsialistide erinevusi.

  • Mõistate, mis on turberollide erinevused ja kohustused.

  Materjalid:

  • Lisaartiklid ja videod teema kohta.

  • IT-teadmistebaas: Juurutamine ja hooldus.

  • IT-teadmistebaas: Toe tasemed.

  • IT-teadmistebaas: Küberturvalisus.

  Boonus:

  • PROFI õppetund. Kuidas AI abil intervjuuks valmistuda.

 • Osa 2. Moodul 9. Tarkvara arendustsükli viimane etapp – tulemuste analüüs. Kuidas täita andmetega seotud ametikohti?

  Teemad:

  • Mis on tarkvara arendustsükli viimase etapi sisu?

  • Kuidas tehakse andmeanalüüsi?

  • Mis on andmeanalüüsi ja ärianalüüsiga seotud peamised rollid?

  • Mis on andmeteadus? Mida teevad andmeteadlased?

  • Milliseid tööriistu andmete visualiseerimiseks kasutatakse? Äriteabe ja andmete analüüs

  • Kuidas teavet ekstraheeritakse, teisendatakse, analüüsitakse ja visualiseeritakse?

  • Mis on äriteave, masinõpe ja tehisintellekt?

  Mooduli õpiväljundid:

  • Mõistate, mis on äriteabe ja andmeteaduse erinevus.

  • Mõistate, mis on andmebaasi spetsialistide ja andmespetsialistide, äriteabe spetsialistide ja andmeteaduse spetsialistide erinevus.

  • Mõistate, mis on andmeinseneri, andmeteadlase ja masinõppe inseneri erinevus.

  Materjalid:

  • Lisaartiklid ja videod teema kohta.

  • IT-teadmistebaas: Andmed.

  • IT-teadmistebaas: Andmebaas.

  Boonus:

  • PROFI õppetund. Kuidas Kaggle'ist kandidaate leida.

 • Osa 2. Moodul 10. Kuidas IT-värbajana silma paista?

  Teemad:

  • Mis on täiusliku töökirjelduse valem?

  • Värbamisjuhi ja kandidaadi ootused.

  • IT-spetsialistide vajadused ja motivatsioon Maslow püramiidi põhjal.

  • Kuidas paljude IT-värbajate seas silma paista?

  • Kuidas pidada intervjuud nii, et kandidaadid soovitaksid teid sõpradele ja kuidas saada selleks spetsialistiks, kelle poole pöördutakse? „Give to take“ põhimõte

  • Kuidas hoida end kursis IT-turu tehnoloogiate ja trendidega?

  • Kuidas enda tehnilist pädevust edasi arendada? Mida jälgida, milliseid raamatuid ja artikleid lugeda?

  Mooduli õpiväljundid:

  • Õpite kandidaatide ja värbamisjuhtide ootusi korrektselt juhtima.

  • Oskate lülituda ümber kandidaadipõhisele värbamisele.

  • Oskate pidada esmaklassilist intervjuud, mis võimaldab teil kandidaate välja sõeluda.

  • Oskate kiirelt hinnata arendaja kogemusi ja eeldada, mis motiveerib teda töökohta vahetama.

  • Oskate trendidel ja tehnoloogiate populaarsusel silma peal hoida.

  • Saate pidevalt muutuvas maailmas enesekindlaks spetsialistiks.

  Materjalid:

  • Lisaartiklid ja videod teema kohta.

  • Mõttekaart.

  • Soovitused edasi õppimiseks.

VALIGE SOBIV ÕPPEVORM:

 • KAASAEGNE VÄRBAMINE (22.01)

  IT-värbaja. 1. osa. Kaasaegne värbamine

  • 8 õppemoodulit

  • 34 videotundi

  • 15 kontrollnimekirja ja juhendid

  • 8 Premium HOW TO ja PRO boonusvideot

  • 8 praktilist kodutööd

  • Kuraatorite üksikasjalik tagasiside kodutööde kohta

  • Iga mooduli lisamaterjalid: artiklid ja videod

  • Reaalajas iganädalased küsimuste-vastuste vooruga veebiseminarid lektorite ja kuraatoritega

  • Juurdepääs kogukonnale

  • Võimalus võita tasuta koolitus

  1500

  Juurdepääs videotele: 3 kuud

  Registreeru
  Osta
 • TEHNILINE PÄDEVUS (4.03)

  IT Värbaja. 2. osa. Tehniline pädevus

  • 10 õppemoodulit

  • 47 videotundi

  • 10 PRO tasemel boonusvideotundi

  • 15 kasulikku faili ja juhendit

  • 10 praktilist kodutööd

  • IT-teadmistebaas

  • IT värbaja mõttekaardid

  • Kuraatorite üksikasjalik tagasiside kodutööde kohta

  • Iga mooduli puhul lisamaterjalid: artiklid ja videod

  • Juurdepääs kogukonnale

  • Reaalajas küsimuste-vastuste vooruga veebiseminarid lektorite ja kuraatoritega

  • Võimalus võita tasuta koolitus

  1700

  Juurdepääs videotele: 3 kuud

  Registreeru
  Osta

Maksevõimalused

 • Tasuge koolituse eest täies mahus

  Saate tasuda koolituse eest täies mahus veebi teel, klõpsates nupul „Osalen koolitusel“.

 • Töötukassa

  Oleme Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

 • Tasuge ettevõtte kaudu

  Koolitus võib olla ettevõtte jaoks suurepärane investeering. Harige enda töötajad ja hoidke kokku esinduskulusid.

 • Tasuge osamaksete kaupa

  Koolituse eest on võimalik maksta osamaksetega. Kirjutage meile oma soovist ning me võtame teiega ühendust ja räägime üksikasjadest.

TESTIGE MEIE KURSUST TASUTA!

Alustage meie juures õppimist täiesti tasuta! Saage juurdepääs kursuse esimestele tundidele.

Alustan tasuta!

Nupule vajutades annate nõusoleku saada meie kasulikku uudiskirja

Kaust. Personali värbamise online koolitus

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Mul pole selleks aega...Meie koolitustel saate teadmisi, mida te vajate enda värbamisprotsessi struktureerimiseks ja tõhusamaks tööks. Investeering koolitusse tasub peaaegu kohe ära, kuna teie produktiivsus kasvab ning vabastab tuhandeid tuleviku töötunde. Kui töötate värbajana, keskendume teie olemasolevatele töökuulutustele ning näitame teile koolituse käigus, kuidas neid kiiremini täita.
Ma olen väga IT-kauge inimene. See tundub keeruline. Kas ma saan hakkama?Saate kogu protsessi jooksul tuge mentoritelt, üldistest vestlustest ekspertidega, tohutul hulgal lisamaterjalidest ja kaaslaste julgustamisest! Suhtlete kogu koolituse vältel programmeerijatega. Õpite suhtlema nagu võrdne võrdsega ja saate teada, et rumalaid küsimusi pole olemas. Meie eesmärk pole teile lihtsalt teavet jagada, vaid tekitada teile harjumus iseseisvalt IT-terminoloogiat õppida, süvitsi minna, probleemi lahendamisse sukelduda ja välja mõtelda, kuidas asjad töötavad. Selgitame keerukaid asju lihtsate sõnadega ja eluliste näidete abil. Te ei õpi lihtsalt terminoloogiat selgeks. Aitame teil mõista, kuidas asjad IT-valdkonnas töötavad ja milline on iga rolli olemus. Koos süstematiseerime saadud teabe ja loome loogilised seosed.
Kas ma suudan inglise keeles õppida?Oleme loonud mitu võimalust, et aidata teil materjali paremini mõista. Saate videotundide kiirust vastavalt oma keeleoskuse tasemele kohandada ja video pausi peale panna või seda uuesti kuulata. Samuti saate uut materjali kinnistada slaide alla laadides. Kõigil tundidel on kokkuvõtted. Selle tulemusel paraneb koolituse käigus märkimisväärselt teie professionaalses kontekstis kasutatava inglise keele tase. Suudate sujuvalt kasutada IT-terminoloogiat ja viimistleda enda oskusi pädevate inimestega suheldes.
Kas ma leian tööd?Turul on spetsialistidest tõsine puudus. Neile, kes alles oma IT-värbamise teekonda alustavad, pakume tuge, jagades kasulikke materjale intervjuuks valmistumiseks ja loomulikult moraalset tuge, süstides enesekindlust. Õpetame teid turul välja paistma ja toetame teid otsingul ka pärast koolituse lõppu. Õpite valdkonna parimatelt praktikutelt, kes said aasta värbaja tiitli 2022. aastal. Me värbame töötajaid Eesti parimatele IT-ettevõtetele! IT Talent on Eesti värbamisvaldkonnas kvaliteedimärk.
Kas koolituste eest on võimalik tasuda osamaksetena?Individuaalse taotluse alusel pakub IT Talent oma järelmaksu ilma intressi või enammakseteta. Kui olete sellest huvitatud, saatke meile avaldus. Me võtame teiega ühendust ja arutame üksikasju.
Mul on tavaline LinkedIni konto, kas sellest piisab?Koolituse jooksul töötame koos teie LinkedIni profiiliga; teie ülesanne on konto luua, sest see on värbaja jaoks oluline tööriist. See ei pea olema tasuline konto. Tasuline konto annab teile aga ligipääsu rohkematele kandidaatidele.
Kas koolitustel on võimalik saada tagasisidet?Meie koolitustel saate valida, kuidas õppida: kas koolitajate toel või ilma tagasisideta. Valides tagasisidega formaadi, saate kindlasti paremaid tulemusi. Meie koolitajad vastavad teie küsimustele ning koolitused sisaldavad ka veebikõnesid Julia ja koolitajatega. Te ei jää kindlasti ilma abi ja toeta!
Koolitus on liiga kallis...95% meie koolitusel osalevatest alustavatest värbajatest leiavad töö kohe pärast koolitust. 100% meie koolitusel osalevatest tegutsevatest värbajatest muutuvad produktiivsemaks ja täidavad pärast koolitust 3 korda rohkem vakantse. Kõigi meie koolitusel osalejate sissetulek suureneb paari kuu jooksul pärast koolitust vähemalt kolmandiku võrra. See tähendab, et meie koolitus parandab teie elukvaliteeti ja panustab kiiresse karjääri arengusse; meie koolitusel osalejad saavad aastas 1–2 ametikõrgendust. Kui vajate abi õpingute rahastamiseks, võtke meiega ühendust, et valikuid arutada.